Кухні фабрики ГеосІдеал - каталог меблів
Каталог

Каталог кухонь ГеосІдеал

Каталог кухонь «ГеосІдеал» включає в себе моделі, дизайн яких відповідає класичним канонам і моделі, виконані в сучасному стилі.

Наведені в каталозі ілюстрації меблів для кухні не вичерпують усього різноманіття колірних і стилістичних рішень, в яких можуть бути виготовлені ті чи інші моделі. Крім того, можна замовити кухню з фасадом з масиву дерева або з панелей, облицьованих шпоном, акрилом, пластиком

 

Виберіть матеріал кухні

Кухні Модерн

Знижка: 20%
Алегрі


Знижка: 15%
Арлі


Знижка: 25%
Даміана


Знижка: 25%
Каліпсо


Знижка: 25%
Капрі


Знижка: 25%
Куба


Знижка: 20%
Лімба


Знижка: 20%
Маринара


Знижка: 15%
Наталі


Знижка: 20%
Фреда


Кухні Классика

Знижка: 20%
Асторiя


Знижка: 20%
Астра


Знижка: 25%
Леда


Знижка: 25%
Міссурі


Знижка: 25%
Норма


Знижка: 20%
Руна


Знижка: 15%
Симона


Знижка: 25%
Ері


Знижка: 25%
Естель


 

Меблі для кухонь ГеосІдеал

Якщо Вам важливо замовити кухню з фасадом, виготовленим з певного матеріалу, скористайтеся фільтром каталогу – «Матеріал кухні». Кухня з масиву дерева – це кухня, фасад якої цілком виготовлений з дуба або ясена. У багатьох моделях, представлених в каталозі кухонь, центральна частина дверей виготовляється з плити МДФ, облицьованої шпоном («масив + шпон»).

Кухня із пластику, кухня з акрилу – це сучасні кухні, фасад яких облицьований, відповідно, пластиком FENIX (Італія) або виготовлений з плитного матеріалу BRILLIANT і CRYSTAL (Німеччина).

Фотографії кухонь з масиву і пластика, представлені в даному каталозі, – це тільки перший крок у знайомстві з меблями для кухні, продукції, що випускається фабрикою «ГеосІдеал». Перш ніж замовити кухню, ознайомтеся з усім асортиментом елементів фасаду, запропонованим в наших салонах кухонь: екран комп’ютера або смартфона не може повноцінно відобразити тепло і затишок кухні з масиву або глибину кольору кухні з пластика і акрилу.