Кухні фабрики ГеосІдеал в Україні. Білоруський виробник
Про фабрику

Фабрика кухонь ГеосІдеал

(Фабрика є виробником кухонь з Білорусі, нижче вказані контактні дані головного офісу)

Адреса: Республіка Білорусь, Мінський район, п. Колодищі, вул. Мінська, д. 5, к. 210

Телефон: +375 17 508 51 59
Пошта: idealkuhni@gmail.com

 


Про фабрику GeosIdeal

Фабрика «ГеосІдеал» розпочинає свою історію з 1991 року, коли невелике меблеве виробництво сконцентрувалося на випуск меблів для кухні. Спочатку було прийнято стратегічне рішення самостійно виготовляти фасади з масиву дерева. Це дозволило компанії жорстко контролювати їх якість, скоротити терміни виготовлення кухонь, без труднощів виконувати замовлення на нестандартні меблі.

Свою нинішню назву ТОВ «ГеосІдеал» (в іншому написанні – GeosIdeal) фабрика отримала в 1997 році. Тоді ж був узятий курс на модернізацію і розширення виробництва, максимальний розвиток мережі салонів, в тому числі і за межами Білорусі.

Уже в 1995 році наші перші кухні з масиву дуба і вільхи були поставлені на російському ринку. В даний час кухні від виробника «ГеосІдеал» в Росії продають більше 80 салонів-магазинів від Смоленська до Владивостоку.

У 2013 році почався регулярний продаж кухонь «ГеосІдеал» в Україні. За короткий час торгова марка GeosIdeal стала відома в багатьох українських містах. На сьогоднішній день більше 20-ти салонів в Україні пропонують стильні і високоякісні кухні від виробника з Білорусі під цим брендом. Популярність кухонь «ГеосІдеал» в Україні сприяє і на регулярну участь фабрики в роботі міжнародних меблевих виставках, що проходять в Києві та Одесі.

З 2017 року кухні «ГеосІдеал» можна купити в столиці Казахстану.

Фабрика «ГеосІдеал» в даний час – це:

● Більше 250 співробітників;

● Власна лісозаготівельна ділянка, що забезпечує виробництво якісної деревини дуба та ясена;

● Кілька цехів, оснащених найсучаснішим обладнанням для обробки деревини і плитних матеріалів, збирання та пакування кухонь;

● 6 власних фірмових салонів-магазинів;

● Постійно розвивається дилерська мережа, що нараховує на сьогоднішній день більше 130 салонів в Білорусі, Україні, Росії і Казахстані;

● Налагоджена логістика прийому замовлення і доставки кухні від виробника до квартири покупця в найстисліші терміни.

Зараз фабрика «ГеосІдеал» випускає 17 моделей кухонь в класичній і сучасній стилістиці з фасадом з масиву дуба та ясена, МДФ FENIX (Arpa, Італія), BRILLIANT, CRYSTAL (Rehau, Німеччина). Крім кухонних гарнітурів фабрика виготовляє комоди і шафи-вітрини, що дозволяє в єдиному стилі меблювати кухню, вітальню, передпокій і спальню.

ТОВ «ГеосІдеал» – динамічно розвивається. Колектив фабрики наполегливо працює над тим, щоб торгова марка GeosIdeal завоювала любов у все більшого числа покупців у багатьох країнах.

Ми чекаємо Вас в наших салонах!